Postoi fot.on nga pl.azhi dhe e kritikuan për pe.shën, Zonja Eni ua bën 8 me 2: Ndihem aq mirë se ma ka falur Zoti shëndetin!

Eni Cobani ka postuar foto me bik ini si kurre me pare nga pushimet qe po kalon me familjen. Fotot qe ka postuar juristja e njohur nuk jane pritur aspak mire pasi komentuesit i kane ne vene ne dukje peshen e saj. Cobani shkruan bashkengjitur fotos ku shfaqet ne plazh me bikin dhe e mbeshtjellur me nje shall se ndihet rehat me trupin e saj. Juristja e njohur keshillon krit ikuesit të merren me veten para se të komentojnë për të.

Ne krah te fotos Eni shkruan:

“Sa me vjen per te qeshur me ca qe merren akoma sesa peshojne. Une dua tju bej nje pyetje mendjen e keni peshuar ndonjehere sa ju rendon. Ate shend osheni sa me shume se duke thare trupin po i thani te gjitha. Merruni me veten para se te merreni me te tjeret.