Milioneri shqiptar i gjet i v.dekur në vilën luksoze, Bes Kallaku postim prekës. Zbulon çfarë i lidhte

Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku ka zbuluar lidhjen me biznesmenin Eugert Lazajt i cili u gjet pa shenja jete në banesën e tij më 30 korrik.

Bashkë me foton e postuar, Kallaku shkuan se e kujton atë si një person me zemër të mirë dhe “me buzëqeshje të stampuar në fytyrë. Sipas tij, kush e ka njohur, e di shumë mirë se ç’njeri ishte Eugerti.

Postimi i plotë:

“Lamtumire shoku im i mire. Vertet te pabesueshme jane ndarjet prej jetes me njerezoret si ty, me miresine e zemres dhe buzeqeshjen e stampuar ne fytyren tende qe largon tri shtimin. Por sot tri shtueshem na ka mbet vec e qeshura jote dhe kujtimet. Kush te ka njohur e di shume mire se c’njeri ishe. I lehte dheu mbi ty, ne paqe shkofsh e pushofsh!’”

Kujtojmë këtu se Eugert Lazaj ishte pronar i një kompleksi luksoz në zonën e Maminasit. Ai u gjet i pajetë në orën 07:00 dhe pranë tij policia gjeti një armë zj arri.