Aktori i njohur turk sjellë imazhe nga dasma

Pas Baris Arduç dhe Songul Oden, një tjetër aktor i njohur turk është kurorëzuar në martesë. Bëhet fjalë për aktorin Tuan Tunali i cili ka luajtur në serialin “Një puthje në errësirë” dhe gjithashtu në serialin “Molla e ndaluar”. Aktori është kurorëzuar në martesë me modelen ruse Yana Mazanova. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë aktori përmes një postimi në rrjete sociale ku ka publikuar disa foto. Ki.ko ne videon ne vazhdim.