Bën sh err me burrin, Vesa Luma nxjerr foton dhe ia numëron: Jemi bërë shumë nervoz, kemi gjithë ditën që s’flasim

KëngëtarjaVesa Luma ka zbuluar për mdjekësit një zënkë me bashkëshortin e saj Big Basta. Me anë të një postimi në Instagram, Vesa ka treguar se zënka e tyre ka nisur pasi Bastës i janë dashur disa minuta për t’i shkrepur foton e duhur dhe kjo e ka nervozuar. Foto dhe postimi i plote menjehere ne vazhdim!

“God ite ne shenje burri ..tash nuk folim gjithe diten, jemi bo ner.voz, se kemi nejt disa minuta me nxerr foton e duhur ama kaluse…i ka martesa kto peripeci”, ka shkruar ajo.